chestier ورزشگاه ونگر گواردیولا جام حذفی انگلیس

chestier: ورزشگاه ونگر گواردیولا جام حذفی انگلیس آرسنال منچسترسیتی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فرهاد اصلانی نیز به جمع استقلالی ها پیوست

فرهاد اصلانی به فیلم تاریخ کلوب استقلال با نام تازه “آبی به رنگ آسمان” ساخته امیر رفیعی پیوست.

فرهاد اصلانی نیز به جمع استقلالی ها پیوست

فرهاد اصلانی نیز به جمع استقلالی ها پیوست

عبارات مهم : آسمان

فرهاد اصلانی به فیلم تاریخ کلوب استقلال با نام تازه “آبی به رنگ آسمان” ساخته امیر رفیعی پیوست.

به گزارش سینماپرس، فیلم تاریخ کلوب استقلال با نام تازه “آبی به رنگ آسمان” که نام قبلیش “۴ فینال آسیا” بود، به وسیله امیر رفیعی کارگردانی و تهیه می شود که پیشتر مستند “من ناصر حجازی هستم” را ساخته بود.

فرهاد اصلانی راجع به انگیزه خود از حضور در “آبی به رنگ آسمان” گفت: احترام به تمام پیشکسوتان فوتبال به خصوص بزرگان کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از جمله ناصر حجازی باعث شد تا در این اثر حضور داشته باشم. امیدوارم این فیلم کاری ماندگار شود و تاثیر به سزایی در ساختن فرهنگ هرچه بهتر جهت این رشته ورزشی پرمخاطب داشته باشد. حمایت از ساخت چنین آثاری باعث می شود تا جوانان زیاد به نقش و اهمیت زحماتی که گذشتگان کشیده اند، پی ببرند.

به جز فرهاد اصلانی، همایون ارشادی و سیامک انصاری از دیگر راویان این فیلم بوده اند و در ادامه نیز اشخاص مطرح دیگر سینما به “آبی به رنگ آسمان” افزوده خواهند شد. رضا یزدانی خواننده مشهور که ضبط صدای راویان در استودیوی شخصی وی انجام می گیرد، ترانه تیتراژ نهایی این فیلم را می خواند.

در این مستند که خشایار الوند نویسنده مطرح سینما و تلویزیون، نگارش متن و رضا تاری وردی تدوین آن را انجام می دهند، بیش از ۷۰ نفر از بزرگان کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران هم حضور داشته اند. علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق کلوب استقلال تهران، امیر رفیعی را در تهیه و تولید فیلم همراهی نموده است و شهاب کاظمی از کارگردانان و مدیران شبکه نمایش خانگی به عنوان مشاور پروژه در این مستند حضور دارد.

واژه های کلیدی: آسمان | مستند | استقلال | استقلال | ناصر حجازی | فرهاد اصلانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog